Чого очікувати

Наша команда допоможе Вам знайти покупців на міжнародному ринку, укласти угоди на постачання Ваших товарів, сприяти своєчасному отримуванню замовлень на постачання та приймати активну участь у заходах націлених на збільшення ринкової частки.

Нові експортні контракти

Знаходимо та залучаємо до співпраці міжнародних покупців Ваших товарів.

Дистрибуція - якісний розвиток

Забезпечуємо якісний розвиток дистрибуції - комфортний доступ покупців до повного асортименту Ваших товарів.

Міжнародні торговельні мережі

Створюємо ділові можливості для постачання товарів до міжнародних торговельних мереж по всьому світу.

Передплата експортних партій

Поповнення обігових коштів з метою оптимальної роботи відділу продажу.

Основні функції

Наші дії збільшують продажі у нових ринкових нішах та міжнародних ринках.

Експорт до ЄС

Залучаємо до співпраці покупців з країн ЄС: від оптових, дистриб'юторських компаній до комерційних виробничих підприємств та роздрібних торговельних мереж.

Міжнародні торговельні мережі

Створюємо ділові можливості для постачання та просування Ваших товарів через міжнародні торговельні мережі по всьому світу.

Тендери комерційних підприємств

Маємо компетенцію для досягнення перемог у комерційних тендерах та отримання переваг у прибутках від співпраці з великими фінансово-промисловими холдингами.

Експорт до країн Азії

Наші фахівці підтримують ділові зв'язки з 1500+ керівниками підприємствам країн Азії. Ми знаємо потреби їх підприємств та готові розпочати співпрацю у найкоротші терміни.

Національні торговельні мережі

Ми успішну співпрацюємо з національними мережами України, наші фахівці завжди знаходять ключі до економічно доцільної співпраці, що забезпечують сторонам довгострокову співпрацю. Продажі наших клієнтів вже перевищили 50+ млр.грн.

Співпраця з олігополіями України

Наші експерти мають успішний досвід створення індивідуальних специфікацій, що створюють ділові переваги та забезпечують економічно доцільні умови співпраці з найбільшими компаніями України.

Експортні закупівельні термінали

Надаємо послуги з закупівлі та накопиченні великих партій товарів з подальшим транспортуванням на вимогу замовника.

Передплата виготовлених товарів

Купуємо виготовлені товари по передплаті та продаємо контрагентам за згодою та на умовах виробника.

Тендери державних підприємств

Маємо успішний досвід участі у державних тендерах та постачанні товарів до державних компаній. Наші клієнти продають до державних компаній до 30% продукції.

Пропозиції сьогодні

Доносимо цінність Вашого продукту до кожного контрагента

Ми продаємо, створюємо та інтегруємо сучасні системи продажів та закупівель. Наші дії збільшують продажі, зменшують собівартість та значно підвищують прибутки. Скористайся компетенцією наших фахівців - отримуй переваги в продажах.

Українське бюро з розвитку торгівлі

Продажі – наш основний фокус ринкові ніші, експорт та якісна дистрибуція. Ми створюємо ділову систему переваг для реалізації Ваших продуктів. Отримуйте конкурентну перевагу в продажах - скористайтеся компетенцією наших фахівців. Щоб розпочати перемовини напишіть напишіть нам.

Як збільшити продажі

Експорт, дистрибуція, комерційні та державні тендери

Мікродобрива Бор купити оптом в Україні

БОР 160 являє собою рідкий концентрований розчин на основі поліборатів, з найвищою концентрацією Бору на ринку України, призначений для застосування в якості екологічно чистого мікродобрива для підживлення сільськогосподарських культур, чутливих до дефіциту бору (ріпак, цукровий буряк, соняшник, виноград і ін.). Завдяки органічній формі, бор, що входить до складу мікродобрива, добре засвоюється рослинами, особливо при позакореневого […]

Підвищити продажі та отримати переваги в прибутках

“Наші дії збільшують продажі” Як збільшити продажі та підвищити прибутки – ми пропонуємо послуги для розвитку збуту. Наші дії збільшують продажі – ми Вам допоможемо укласти вигідні контракти з національними та міжнародними мережами, отримати нові експортні договори постачання, продавати продукцію до нових ринкових сегментів. www.fat-oil.com Збільшити продажі це є бажанням та потребою більшості компаній. Продажі […]

Повідомлення нам

Надішліть нам повідомлення тут:

Знайдіть нас

Адреса

вул. Глибочицька 40

м. Київ, Україна 04050

 

Телефони

+380 67 988 68 98

+380 50 812 85 89

 

Email

bureau@fat-oil.com